Библиотека Медицина Клиническая МКС Неотложная медицина Невідкладні стани: Підручник. Вид. четверте, доп. та пер. / За редакцією М.С. Регеди, В.Й. Кресюна. - Львів: "Магнолія 2006", 2008. - 844 с.
Невідкладні стани: Підручник. Вид. четверте, доп. та пер. / За редакцією М.С. Регеди, В.Й. Кресюна. - Львів: "Магнолія 2006", 2008. - 844 с.

Невідкладні стани: Підручник

0.0/10 оценка (0 голосов)

 • Автор(ы): М.С. Регеда, В.Й. Кресюн, І.Г. Гайдучок, В.М. Фрайт та ін. За редакцією М.С. Регеди, В.Й. Кресюна
 • Город: Львів
 • Издательство: Магнолія 2006
 • Год: 2008
 • Издание: 4-те
 • Страниц: 844 с.
 • Язык книги: Українська
 • ISBN: 966-7065-54-5
 • Описание
  У підручнику "Невідкладні стани" на сучасному рівні описано невідкладні стани в терапії, хірургії, педіатрії, акушерстві та гінекології, стоматології, оториноларингології, oфтальмології. Окремо висвітлено отруєння, нещасні випадки, термінальні стани. Особливу увагу звернуто на діагностику, невідкладну допомогу та принципи лікування хворих на невідкладні стани.

  Для студентів вищих медичних навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації, лікарів, фельдшерів, медсестер.
   
  "Невідкладними станами називають такі патологічні зміни в організмі людини, які призводять до різкого погіршення здоров'я, можуть загрожувати життю і потребують екстрених лікувальних заходів. До них відносять патологічні стани, які безпосередньо не загрожують житт ю, однак така загроза може стати реальною в будь-який час; стани, під час яких відсутність своєчасної медичної допомоги може зумовиті стійкі зміни в організмі; стани, за яких в короткий термін треба полегшити страждання хвирого; стани, які потребують негайного медичного втручання в інтересах оточуючих у зв'язку з поведінкою хворого."

  Підручник "Невідкладні стани" складається з тринадцяти частин. У першій частині розглянуті головні невідкладні стани в терапії.

  Наступна частина містить відомості про інфекції та тризми нервової системи, епілепсію та судинні захворювання головного мозку тощо.

  У третій частині наведені характеристики інфекційно-токсичного шоку та печінкової недостатності, набряк головного мозку, церебральна гіпертензія, гіповолемічний шок.

  Окремо висвітлені анатомо-фізіологічні особливості організму дітей, невідкладні стани та фармакотерапія в клінічній педіатрії.

  У книзі розглянуті нещасні випадки (тепловий та сонячний удари, електротравма, утоплення), які трапляються у практичній діяльності лікаря. Значну увагу наділено термінальним станам.

  Велика частина підручника стосується отруєнь. У ній розглянуті як загальні принципи токсикології так і окремі види отруєнь.

  Досить детально викладено хірургічну патологію (гострі захворювання органів черевної порожнини: апендицит, панкреатит, холецистит, перитоніт тощо). Особливу увагу надано хірургії екстремальних умов. Зокрема, розглянуто синдром тривалого стиснення, кровотечі та крововтрати, термічні опіки, види раньової інфекції, правець, сепсис, вогнепальні поранення.

  Крім цього підготовлено частину, яка стосується невідкладних станів у травматології.

  У трьох наступних частинах невідкладні стани розглядаються в стоматології оториноларингології та офтальмології, описані сторонні тіла, травми, кровотечі ЛOP-органів, гострі запальні хвороби зубів та їхні ускладнення, гострий зубний біль, періодонтит, гострий остеомієліт щелеп, перикоронарит, флегмони щелепно-лицевої ділянки, кровотечі, вивихи і переломи нижньої щелепи, травматичні пошкодження очного яблука, опіки очей, іридоцикліти, гострий напад глаукоми, судинні захворювання сітківки.

  В книзі також описані невідкладні стани в акушерстві та гінекології. Вони містять описи позаматкової вагітності, еклампсії, апоплексії яєчника, пологів тощо.

  Підручник "Невідкладні стани" ілюстрований таблицями, малюнками, вміщує додатки і завершується переліком використаної літератури.
  Связанное
  Комментарии

  Добавить комментарий

  Защитный код
  Обновить

  • Размер архива: 16,45 mb
  • Формат архива: Rar (.rar)
  • Формат книги: DjVu
  • Качество книги: 300 dpi

  Мнение читателя

  Какой формат электронных книг для Вас наиболее предпочтителен?

  Авторизация Facebook

  Активность